Home  /  METAMORFOZY MEDIC – SPA

METAMORFOZY MEDIC – SPA


Nim zabiją ślubne dzwony, przekroczycie próg kościoła, złożycie tę jedyną na wieczność przysięgę i rozpoczniecie wspólną drogę życia – pozwól nam o siebie zadbać!

3-miesięczny kompleks odchudzający, a w nim indywidualnie dobrany trening pod opieka trenera presonalnego na siłowni, body space , platformie wibracyjnej .Pakiet masazy dobrany do potrzeb ( relaksacyjny, antycelulitowy, banka chińską).

Rytuał piękności

Rytuał Spa kawowo-czekoladowy peeling kawowy całego ciała , maska czekoladowa, seans w kapsule spa, masaz bańką chińska.
Zabieg na twarz dostosowany do typu i rodzaju cery i jej potrzeb.
Pielęgnacja dłoni i stóp Spa z peelingiem oraz maską.


Kriolipoliza

KRIOLIPOLIZA to zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem Krio Lipo Beauty umożliwia zamrażanie tkanki tłuszczowej od +15 do -10, co pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardziej otyłych. Kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym ponieważ temperatura i vacuum kontrolowane są przez cały czas trwania zabiegu.
Krio Lipo Beauty jest jedynym na świecie urządzeniem, które umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej we wszystkich tych przypadkach. Dla porównania urządzenie Zeltiq może zamrozić do -5 stopni C. Szeroki przedział ustawianych temperatur od +5 do -10 pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardziej otyłych. Urządzenia wyróżnia się precyzją i estetyką wykonania. Elektronika sterująca zapewnia precyzyjne utrzymanie zadanej temperatury chłodzenia tkanki, tak aby nie nastąpiło jej przemrożenie. Przeprowadzone testy pomiaru temperatury podczas zabiegu wykazały dokładność w przedziale 0,4 0,7 stopnia.

Krio Lipo Beauty jest jedynym na świecie urządzeniem, które umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej we wszystkich tych przypadkach. Dla porównania urządzenie Zeltiq może zamrozić do -5 stopni C. Szeroki przedział ustawianych temperatur od +5 do -10 pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardziej otyłych. Urządzenia wyróżnia się precyzją i estetyką wykonania. Elektronika sterująca zapewnia precyzyjne utrzymanie zadanej temperatury chłodzenia tkanki, tak aby nie nastąpiło jej przemrożenie. Przeprowadzone testy pomiaru temperatury podczas zabiegu wykazały dokładność w przedziale 0,4 0,7 stopnia.

KRIOLIPOLIZA (podbródek,brzuch, uda, boczki)

Jedno przyłożenie200 zł
seria 2 przyłożeń390 zł
seria 3 przyłożeń580 zł
seria 4 przyłożeń770 zł
seria 5 przyłożeń960 zł
seria 6 przyłożeń1000 zł

Lipolaser

LIPOLASER emituje światło o długości 635-650nm. Jest to tzw. zimny laser do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, spa i medycyny estetycznej. Światło lasera przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię.
Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.
Lipolaser to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. To idealne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom Medycyny Estetycznej.

Lipo laser

jeden zabieg150 zł
seria 4 zabiegów550 zł
seria 8 zabiegów1000 zł
seria 10 zabiegów1100 zł
seria 12 zabiegów1150 zł

MASAŻ PODCIŚNIENIOWY- ENDERMOMASAŻ

To zabieg, który jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Usuwa tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów (naczyń krwionośnych i nerwów). Efekty są porównywalne do liposukcji. Liposukcja to inwazyjny zabieg chirurgiczny, związany z niedogodnościami, wydłużonym okresem rekonwalescencji, ryzykiem powikłań.
Zabieg endermomasażu- to opracowana przez naukowców rewelacyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała: brzucha, pośladków, ud i bioder oraz ukształtowanie sylwetki.

ENDERMOMASAŻ (endermologia)

jeden zabieg100 zł
seria 4 zabiegów550 zł
seria 8 zabiegów720 zł
seria 10 zabiegów900 zł
strój do zabiegu60 zł

Mezoterapia mikroigłowa okolic oczu

jest jedynym zabiegiem pozwalającym na bardzo bliski kontakt z tkanką pod okiem i na powiece górnej przy zastosowania urządzenia kosmetycznego.
Podstawą zabiegu jest delikatny peeling chemiczny. Kolejnym etapem jest mikroperforacja (nakłuwanie) powieki górnej i dolnej oraz kącików zewnętrznych oka.
Bardzo istotnym elementem  jest lifting powieki górnej  i wypełnienie zmarszczek mimicznych. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, jedynym dyskomfortem może być lekkie zaczerwienienie bruzd wypełnionych zmarszczek utrzymujace się do 2-3 godzin.

Efekty zabiegu:

poprawa jędrności i elastyczności skóry
poprawa konturów twarzy
stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych
Częstotliwość zabiegów:

Dla uzyskania najlepszych efektów zalecane jest stosowanie zabiegów w serii 6-8 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu, maksymalnie co 10 dni.

Mezoterapia mikroigłowa- profilaktyka przeciwstarzeniowa 1 zabieg/ 6 zabiegów oczu150zł / 600zł

Mezoterapia mikroigłowa

Na czym polega zabieg mezoterapii mikroigłowej?
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na aplikowaniu małych dawek preparatów pod oczy, twarz, szyję i poszczególne partie ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić aktywne preparaty do skóry właściwej omijając barierę naskórkową. Odpowiednio dobrane preparaty z substancjami odżywczymi pozwalają osiągnąć rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia umożliwia wprowadzenie pod skórę aktywnie działających substancji np. krzemionka organiczna, glutation, witaminy, aminokwasy, kofeina, l-karnityna, które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez grubość naskórka. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

Dla kogo skierowany jest zabieg mezoterapii mikroigłowej?
Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z odwodniona skórą, dojrzałą która traci jędrność, w walce z cellulitem, rozstępami i tkanką tłuszczową jak również znajduje zastosowanie w terapii skóry głowy i rewitalizacji dłoni.

Zabieg ten:
silnie pobudza pracę komórek skóry
poprawia elastyczność i napięcie skóry
hamuje objawy starzenia się i głęboko nawilża skórę
szybko regeneruje zniszczona skórę twarzy, szyi , dekoltu, dłoni
liftinguje, redukuje zmarszczki
poprawia kondycje skóry dojrzałej
ma działanie regenerujące i odżywcze i ujędrniające
regeneruje włókna kolagenu i elastyny przy rozstępach
Silne działanie antyrodnikowe – przeciwutleniające
Przywraca naturalną równowagę biologiczną skóry
Poprawia krążenie krwi i wykazuje działanie przeciwcellulitowe
Uszczelnia ściany naczyń krwionośnych
Redukuje rozszerzone naczynka
Dział pobudzająco na porost nowych włosów i odżywienie.

MENU