Home  /  BORA BORA

BORA BORApolinezyjski rytuał
Egzotyczna wyprawa na polinezyjskie wyspy miłości i niebiańska uczta dla zmysłów. Po zabiegach skóra jest perfekcyjnie nawilżona, ujędrniona, staje się piękna i promienieje blaskiem.

Kokosowa rozkosz- rozświetlający peeling całego ciała – najdorodniejszy piasek z egzotycznych wysp bora bora, połączony z kokosową koprą i ekstraktami morskich wodorostów tworzą delikatny peeling rozświetlający o magicznym zapach. Subtelnie oczyszcza, rozświetla i wygładza naskórek, pozostawiając go cudownie miękkim i elastycznym.

Słodka pokusa- kokosowy okład na ciało- kokosowa kopra, prawdziwa skarbnica lipidów i minerałów. Czerwone wodorosty i sucha woda morska to oryginalne składniki maski do ciała o silnie regenerującym i witalizującym działaniu. Otulająca ciało maska z kokosowego miąższu zapewni skórze prawidłowe odżywienie i nawilżeni, zmiękczy i wysubtelni naskórek, zaś słodka woń kokosów podziała kojąco na zmysły.

SPA- odpoczynek w eleganckim pomieszczeniu na wygodnym, podgrzewanym łóżku, pozwalający poczuć dobroczynny wpływ na organizm gorącej, nasycone ziołami i olejkami eterycznymi powietrze. Ciepło pobudza czynności wydzielnicze skóry stymulując ją do wydzielania szkodliwych produktów przemian materii i toksyn. Ciepło wnika głęboko w skórę i nawilża ją korzystnie wpływając na jej wygląd.

Magiczna wyspa- polinezyjski masaż całego ciała- godzinny masaż relaksujący ciało na bazie olejku z pestek winogron i egzotycznego olejku orzechów kokosowych. Doskonale regeneruje naskórek, chroni przed starzeniem, ujędrnia i wysubtelnia skórę. W powietrzu unosi się słodkawa woń kokosów i rajskich kwiatów tiare, przenosząc umysł do krainy wiecznej szczęśliwości i błogostanu.

MENU