Home  /  MASAŻE SPA

MASAŻE SPA
masaze spaMasaże Spa to nasza propozycja zabiegów odprężających, relaksujących dla każdego. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkiej informacji oraz pomocy w doborze odpowiednich masaży w zależności od Państwa oczekiwań.

Masaż klasyczny całościowy/ częściowy 70zł/ 45zł
Jest bogatą formą niesienia ulgi i utrzymania organizmu na dobrym poziomie psycho- fizycznym. Poprawia odżywienie masowanych tkanek i wywołuje korzystne dla organizmu reakcje w różnych układach narządów.Zapewnia doskonałe , wręcz natychmiastowe rozluźnienie.

Masaż aromaterapeutyczny ciepłym olejkiem pomarańczowym 100zł
Masaż relaksacyjny wykonywany z zastosowaniem olejków aromatycznych (eterycznych) łączący leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranych dla konkretnej osoby. Różnorodność kompozycji zapachowych: antystresowe, relaksujące i poprawiające nastrój, uspokajające, pobudzające i przywracające witalność, likwidujące zmęczenie i napięcie mięśni.

Masaż limfatyczny 80zł
Specjalny masaż usprawniający przepływ limfy i udrażniający węzły chłonne. Likwidowane są obrzęki i zmiany skórne spowodowane zastojem limfy np. przy cellulicie. Masaż odtruwa organizm ze zbędnych produktów przemiany materii i zalegających toksyn. Wspomaga prace wielu narządów, poprawia stan odżywienia skóry, wygładza kontury ciała, działa odmładzająco oraz leczniczo.

Masaż kręgosłupa przeciwbólowy 45zł
Masaż wykonywany jest różnymi technikami manualnymi ze wspomaganiem bioenergetycznym, które harmonizuje przepływ energii w ciele pacjenta i utrwala pozytwne efekty masażu.

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi
masaż całego ciała stemplami 150zł
masaż pleców 90zł
Stemple to głębokie ciepło, złuszczanie, działanie substancji aktywnych zawartych w stemplu. Wszystko to w połączeniu z odpowiednim masażem, muzykoterapią i aromaterapią daje niezwykle efekty w postaci głębokiego relaksu i rozluźnienia mięśni. Rodzaj stempli dobierany jest indywidualnie w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć.

Masaż goraca czekoladą
Czekoladowy aromat unoszący się w powietrzu, naturalna, gorąca, płynna czekolada, którą wylewa się na ciało wykonując masaż płynnymi, charakterystycznymi ruchami, palące się świece i wyciszająca muzyka.
Tak w skrócie można opisać oprawę masażu czekoladą. Czekolada, którą się masuje jest naturalna, gorąca, przygotowana przed zabiegiem i jadalna.
Czekoladowa pasja – masaż gorącą czekoladą
Masaż całościowy: 150zł zł
Masaż częściowy: 85 zł

Masaz lodem 80zł
Masaż lodem stosuje się w celu przyspieszenia tempa przemiany materii. Masaż ma właściwości ujędrniające i detoksyfikujące, odprowadza zalęgające produkty przemiany materii i działa antycellulitowo. Miejsca o nadmiernej tkance tłuszczowej oraz miejsca objęte cellulitem są gorzej ukrwione. Przez to ich metabolizm jest spowolniony. Masaż lodem pobudza krążenie krwi i limfy tych miejsc. Lód poprawia wygląd skóry, bo przyspiesza zachodzące w niej procesy przemiany materii. Po masażu lodem skóra staje się lepiej odżywiona, dotleniona oraz oczyszczona z zalęgających w niej toksyn. Szybciej zachodzą w niej procesy złuszczania i prawidłowej odbudowy naskórka. Dzięki przyspieszeniu metabolizmu zimnem i masażem, zabieg jest również kuracją antycellulitową.

Masaz bańka chińską od 30zł
Antycellulitowy masaż bańką chińską
Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje.
Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa.

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.
Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.” – mówi Anna Andrzejewska z Instytutu Urody New Look.

Wskazania:
– walka z cellulitem
– obrzęki limfatyczne
– napięte i obolałe mięśnie
*Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki.

Inne przeciwwskazania:
– podwyższona temperatura ciała
– zaburzenia krzepliwości krwi
– przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry
– wysiękowe zapalenie stawów
– obrzęki niewiadomego pochodzenia
-gruźlic, nowotwory
Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Masaz goraca świecą aromatyczna 100zł

Efekty masażu gorącą świecą:
uczucie głębokiej relaksacji,
wymodelowanie sylwetki,
ujędrnienie skóry,
redukcja cellulitu,
zmniejszenie widoczności rozstępów.
Jak przebiega masaż gorącą świecą?

Masaż świecami – to masaż relaksacyjny, wykonywany przy użyciu gorącego wosku z profesjonalnej świecy do masażu. Doskonale nawilża skórę, a niesamowite ciepło i orientalny zapach świecy, przenoszą w świat całkowitego rozluźnienia.

Masaż ten jest wyjątkowo zmysłowy. Wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, między innymi masła Shea oraz olejków sojowego i jojoba. Całość została wzbogacona woskiem pszczelim, co pozwala zastosować jego lecznicze właściwości. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

Dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromatowi, masaż pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom, masło Shea silnie ujędrnia skórę oraz wspomaga walkę z cellulitem i rozstępami.

Dlaczego warto zdecydować się na masaż gorącą świecą?

aromat i ciepło świecy korzystnie wpłynie na nasze zmysły,
skóra będzie jedwabiście gładka i miękka w dotyku,
pomoże nam w walce z cellulitem,
zlikwiduje napięcia w ciele, zapewniając głębokie rozluźnienie i uspokojenie.

DO MASAŻU PROPONUJEMY SAUNĘ FIŃSKA lub KAPSUŁE SPA

MENU