Home  /  MANGO SUNRISE

MANGO SUNRISEwitalizujący rytuał mango & kiwi
Apetycznie pachnący owocami kiwi i mango pakiet o działaniu wzmacniającym, antyoksydacyjnym i spowalniającym procesy starzenia się skóry. Działanie to zawdzięcza bogatym w składniki i przeciwstarzeniowe naturalnym wyciągom. Polecany w szczególności dla skór potrzebujących dotlenienia i wzmocnienia. Świeży owocowy zapach poprawi nastrój i dodaje witalności.

Odświeżający peeling do ciała kiwi&mango- dokładnie złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka, umożliwiając przyswojenie większej ilości składników odżywczych i nawilżających. Pobudza krązenie w skórze, dzięki czemu komórki są lepiej dotlenione, a skóra nabiera blasku i elastyczności.

Pachnąca maska do ciała kiwi & magno- pozwala na błyskawiczną poprawę kondycji skóry. Przeznaczona dla aktywnych i zapracowanych osób, zwłaszcza ze skórą skłonna do zmian naczynkowych. Zapobiega skutkom ataków wolnych rodników, wspomaga odporność naczyń włosowatych w organizmie i usprawnia mikrokrążenie.

SPA- odpoczynek w eleganckim pomieszczeniu na wygodnym, podgrzewanym łóżku, pozwalający poczuć dobroczynny wpływ na organizm gorącej, nasycone ziołami i olejkami eterycznymi powietrze. Ciepło pobudza czynności wydzielnicze skóry stymulując ją do wydzielania szkodliwych produktów przemian materii i toksyn. Ciepło wnika głęboko w skórę i nawilża ją korzystnie wpływając na jej wygląd

Witalizujący masaż lawenda & mango- połączenie zapachów lawendy i egzotycznego mango przynosi pelaks i odprężenie. Ponadto olejek lawendowy działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, doskonale regeneruje komórki naskórka, działa również antydepresyjnie. Niebanalnie pachnący balsam pielęgnuje skórę, pozostawiając ją długotrwale nawilżoną.

MENU