Home  /  AROMA CAFE

AROMA CAFEaromaterapeutyczny rytuał energetyzujący
Energetyzujący rytuał Spa na bazie prawdziwej kawy, który przeciwdziała tzw. ,,miejskiemu stresowi”. Kawa cudownie oczyszcza i odświeża skórę, a jej aromatyczny zapach poprawia samopoczucie, działa orzeźwiająco i pobudzająco.

Kawowy peeling cukrowy całego ciała- kryształki cukru z drobinkami aromatycznej kawy oczyszczają powierzchnię skóry z martwych komórek naskórka oraz poprawiają mikrokrążenie. Zawarta w kawie kofeina pobudza spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza

przemianę materii. Po użyciu peelinegu skóra jest silnie nawilżona, natłuszczona i elastyczna. Peeling polecany jest do każdego rodzaju skóry, a szczególnie zmęczonej, z obniżoną elastycznościa oraz z cellulitem.

Serum kofeinowe- wmasowanie aktywnego, pachnącego kawą koncentratu o działaniu energetyzującym, wyszczuplającym i antycelulitowym. Bogaty w kofeinę ekstrakt z kawy pobudza mikrokrążenie, przyśpiesza lipolizę oraz działa przecwistarzeniowo.

Wyszczuplająca maska kawowa na całe ciało- bogata maska o działaniu odmładzająco- antycelulitowym z wysoką zawartością ekstraktu i zmielonych ziaren kawy. Działa detoksukująco i wygładzająco, a zawarta w niej kofeina poprawia mikrokrążenie, stymuluje oraz przyśpiesza spalanie tłuszczu. Maska silnie uelastycznia oraz odżywia zmęczoną skórę oraz zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia dostarczając skórze energii, witalności i blasku. Po zastosowaniu skóra staje się napięta, odmłodzona i rozpromieniona.

SPA- odpoczynek w eleganckim pomieszczeniu na wygodnym, podgrzewanym łóżku, pozwalający poczuć dobroczynny wpływ na organizm gorącej, nasycone ziołami i olejkami eterycznymi powietrze. Ciepło pobudza czynności wydzielnicze skóry stymulując ją do wydzielania szkodliwych produktów przemian materii i toksyn. Ciepło wnika głęboko w skórę i nawilża ją korzystnie wpływając na jej wygląd

Aromaterapeutyczny masaż całego ciała- cudowny, godzinny masaż odżywczym masłem SHEA o niezwykłym aromacie afrykańskich kwiatów. Po masażu skóra staje się nawilżona i odżywiona, a utrzymujący się na niej długo zapach przenosi w daleką podróż po Czarnym Lądzie.

MENU