Home  /  BODY SPACE / PLATFORMA WIBRACYJNA

BODY SPACE / PLATFORMA WIBRACYJNA
PLATFORMA WIBRACYJNAWymodelowane ciało i szczupła sylwetka.

Czym jest platforma wibracyjna?
Platforma wibracyjna dzięki swoim wyjątkowym parametrom sprawiaja, że dbanie o ciało i samopoczucie staje się łatwe, bezpieczne i efektywne dla ćwiczących. Podstawą treningu wibracyjnego jest wykorzystanie wibracji pionowych o odpowiednich częstotliwościach i amplitudach. Tylko wibracje w zakresie od 20 do 60 Hz wywierają pozytywny wpływ stymulujący na tkanki organizmu ludzkiego i właśnie one wykorzystywane są w treningu wibracyjnym . Wibracje te generowane są przez odpowiednio skonstruowane silniki i podzespoły umieszczone w platformie urządzenia, na której stoi osoba ćwicząca. Wywierają one stymulujący wpływ na szereg tkanek i struktur organizmu człowieka np. kości, stawy, mięśnie czy skórę. Dzieje się tak dzięki aktywacji, poprzez bodziec jakim jest wibracja, szeregu autonomicznych (niezależnych od człowieka) odruchów, które m.in. pobudzają krążenie krwi i limfy oraz aktywują wydzielanie odpowiednich hormonów. Efekty treningu na platformie:

– Kształtowanie i ujędrnianie ciała,
– Podnoszenie poziomu energii,
– Wzrost siły i wytrzymałości mięśni,
– Poprawa elastyczności więzadeł i ścięgien – streching,
– Mobilizowanie stawów,
– Poprawa koordynacji ruchu,
– Wzmocnienie tkanki kostnej,
– Przyspieszenie regeneracji po urazach,
– Regulacja metabolizmu,
– Uelastycznienie skóry,
– Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu,
– Głęboki masaż.

Jak trenować na platformie?
Czas jednej sesji to 15 min- 20 min. Parametry treningu ustala się indywidualnie, w zależności od wydolności organizmu osoby ćwiczącej. Zalecane są 3 sesje w tygodniu jako optymalne wykorzystanie oddziaływania wibracji na organizm. Jest to idealny trening dla osób starszych i mało aktywnych, dla osób, które nie mogą wykonywać lub nie lubią ciężkich ćwiczeń w siłowni a także doskonałe uzupełnienie treningu siłowego. Kwadrans na platformie 3 razy w tygodniu umożliwia szybkie osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, regeneruje organizm i sprawia, że znacznie dłużej wyglądamy i czujemy się młodo! Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny. Obowiązuje strój sportowy.

BODY SPACEPiękne ciało w 2 tygodnie.

Czym jest Body Space?
Wychodząc naprzeciw pięknemu ciału proponujemy serię treningów na urządzeniach typu BODY SPACE. Tajemnicą ich skutecznego działania jest zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz specjalnie opracowany koncept zabiegów. Podczerwień to prawdziwy eliksir życia i młodości, intensyfikuje metabolizm i powoduje duże spalanie kalorii, likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Jonizacja z kolei to swoiste turbodoładowanie – pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. . To jedyne urządzenia na polskim rynku, których wysoka jakość i skuteczność została potwierdzona patentem RP. Body Space łączą w sobie skuteczne oddziaływanie w trzech sferach: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wyglądu skóry oraz poprawa samopoczucia i odporności organizmu. Efekty Body Space:

– Smukła linia
– Intensywne wyszczuplanie, redukcja tkanki tłuszczowej!
– Piękna skóra
– Gładka, piękna skóra bez oznak cellulitu!
– Wspaniały relaks
– Głębokie ciepło, dotlenienie organizmu i wzmożona produkcja endorfin czyli hormonu szczęścia!

Jak trenować na Body Space?
Czas jednej sesji to 30 min. Do ćwiczeń należy ubrać strój maksymalnie odkrywający dolne części ciała( nogi )Bezpośrednia ekspozycja ciała na podczerwień zwiększa siłę oddziaływania i skuteczność. Dobre będą krótkie spodenki i body, Podczas ćwiczeń staramy się utrzymać stałe i równe tempo marszu z umiarkowanym obciążeniem. Intensywność podobnie jak podczas szybkiego, żwawego marszu lub lekkiego joggingu. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększać obciążenie i wysiłek. Należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Najlepiej podczas jednej sesji wypijać pół litra wody mineralnej niegazowanej.

5 wejść 55zł
10 wejść 100z

MENU