Home  /  ONEY SPA

ONEY SPAmiodowy rytułał odżywczo- detoksykujący
Rytułał SPA na całe ciało z użyciem gorącego miodu, wonnych pyłków kwiatowych, aksamitnego melczka pszczelego oraz ciepłych olejków. Wyjątkowość tych produktów polega nie tylko na ich działaniu pielęgnacyjnym i leczniczym, ale również na aromatycznych właściwościach, które zapewniają niepowtarzalne doznania. Słodki zapach miodu oddziałuje na zmysły i pozostawia na ciele uwodzicielską nutę.

Aromatyczny peeling cukrowy- kryształki cukru zawarte w peelingu w połączeniu z woskiem pszczelim tworzą idealny kompleks usuwający martwy naskórek i jednocześnie odżywiający skórę mixem ceramidów. Oparte na naturalnym maśle SHEA i olejku cenola preparat pielęgnuje, chroni i wygładza skórę. Dodatek witaminy C i E opóźnia procesy starzenia i sprzyja neutralizacji wolnych rodników.

Rosyjski masaż ciepłym miodem- niezwykły, godzinny masaż połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym. Miód działa detoksykująco i odżywczo, a masaż na nim niweluje napięcie mięśni, przyśpiesza regenereację naskórka, stymuluje metabolizm, poprawia ukrwienie, działa antyrodnikowo i przeciwzapalanie. Powoduje głębokie i równomierne odżywienie głębokich partii skóry, które są zestresowane, odmineralizowane lub posiadają niedostateczne krążenie. Masaż przeprowadzany jest w dówch fazach : aktywnej- wykonywanej na plecach oraz relaksacyjnej- wykonywanej na całym ciele.

SPA- odpoczynek w eleganckim pomieszczeniu na wygodnym, podgrzewanym łóżku, pozwalający poczuć dobroczynny wpływ na organizm gorącej, nasycone ziołami i olejkami eterycznymi powietrze. Ciepło pobudza czynności wydzielnicze skóry stymulując ją do wydzielania szkodliwych produktów przemian materii i toksyn. Ciepło wnika głęboko w skórę i nawilża ją korzystnie wpływając na jej wygląd.

Miodowe masło do ciała- wmasowanie przepysznie pachnącego słodyczą masła, które doskonale napina, odżywia i chroni skórę, nadaje jej jedwabistą gładkość, a także doskonale nawilża i natłuszcza.

MENU