Home  /  OPALANIE

OPALANIE
solarium i opalanie natrskoweOpalanie natryskowe Air Brush Tanning System

Ty też już dziś możesz korzystać ze sprawdzonego, skutecznego i bezpiecznego opalania natryskowego prosto z Sun Spa Laboratories.

Delikatna, złoto-brązowa, pełna blasku opalenizna sprawi, że Twoja twarz i ciało będą Opalanie natryskowe w VIP Studio Krakówwyglądać wyjątkowo atrakcyjnie.

Pomyśl tylko, jak to będzie, gdy wrócisz do domu z VIP Studio i spojrzysz na swoje ciało, które dzięki nowoczesnej metodzie jaką jest bezpieczne opalanie natryskowe „Air Brush Tanning System” właśnie ubrałaś w zdrowy, naturalny złocisty odcień brązu.

Zrobiłaś to łatwo i szybko bez niszczącego działania promieni UV, mogących wywoływać raka skóry, bez wysuszenia naskórka, fotostarzenia, oparzeń czy przebarwień, powodowanych przez opalanie na słońcu i w solarium.

Wyobraź sobie gładkość i miękkość swojej skóry, która teraz dodatkowo jest odżywiona, równomiernie opalona i przyprawia wszystkich Twoich znajomych o zazdrość. A zachwyt przyjaciółek, gdy okaże się, że ten fantastyczny i natychmiastowy efekt osiągnęłaś w kilka minut będzie bezcenny.
całe ciało 100zł
częściowe twarz, szyja, dekolt/ twarz, szyja ,dekolt, brzuch lub nogi lub plecy 45zł/55zł

SOLARIUM tuba stojaca
1zł/1 min
Tuba stojąca, to innowacyjna kabina z windą, w której na własnej skórze poczujecie kolory czterech pór roku i odprężycie się pod wpływem ciepła i światła.

MENU